Takipte Kalın;

Jet-Set

Alesha Dixon, Britain’s Got Talent Live Show’da Raisa Vanessa tasarımını giydi

Dünya ünlülerinin en büyük korkusu ülkemizde olduğu gibi pişti olmaktan geçer. İşte bu noktada devreye ürünleri kişiye özel ve sınırlı sayıda tasarlanan markalar giriyor. Bu özel markalardan biri de Raisa Vanessa tasarımlarıdır.

Ünlü İngiliz şarkıcı ve oyuncu Alesha Dixon, 30 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleşen Britain’s Got Talent Live Show’da Raisa Vanessa tasarımını giydi. Böylelikle tasarım ilk olarak Dixon’un üzerinde görüldü ve ünlü şarkıcı tasarımın prestijli duruşunu kaptı.

Devamını Oku
Reklam Alanı
Yorum Bırak

YORUMLAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bültenler

Norveç Prensesi Maertha Louise Bodrum aşkı

Norveç Prensesi Maertha Louise, nişanlısı Shaman Durek Bodrum’a hayran kaldı. Aşklarını Bodrum’da tazelediler.

Norveç Kralı Harald ile Kraliçe Sonya’nın kızı Prenses Maertha Louise, nişanlısı Shaman Durek dün gece Rebis Bodrum Luxury Collection’da Dr.Ender Saraç’ın eşi Hay Sağlık Merkezi Benan Saraç’ın ev sahipliğinde akşam yemeğine katıldılar. Bu özel davete Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da katıldı. Gecede Prenses Maertha Louise’e çiçek takdim eden Aras, Bodrum mandalina lokumu ve mandalinadan üretilen reçellerden de hediye etti. Prenses, takdim edilen ürünleri tek tek inceledi.

Mustafa Kemal Atatürk’ün resmini görünce çok sevindi

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, çifte Mustafa Kemal Atatürk’ün resmini de hediye etti. Durek resmi görünce karşısında saygıyla eğilip resmi eline alarak Atatürk’ü tanıdığını çok güçlü, saygın bir lider olduğunu kendisinin de bir Atatürk hayranı olduğunu söyledi.

Prens ve prenseslerin tercihi

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras böyle önemli misafirleri ağırlamaktan gurur duyduklarını belirterek, “Bodrum tarihi ve kültürüyle doğal güzellikleriyle çok önemli bir coğrafyadır. Türkiye’nin en değerli hazinesi diyebilecek kadar önemli bir yerdir Bodrum. Bodrum’u tüm dünya tanıyor. Biz Bodrum’u daha da güzelleştirebiliriz. Dünya’nın en önemli ülkelerinden Norveç’in prensesi de Bodrum’u tercih ediyor tatil için. Bunun gibi birçok ünlü isim Bodrum’da, bu bizim için çok önemli. Türkiye’nin turizmi Bodrum’un kapısından geçiyor. Prenses ile birlikte güzel bir akşam geçireceğiz ve Bodrum’un tüm güzelliklerini teker teker kendisine anlatacağız. Bu da bize Avrupa’nın kapısını açabilecek diyebilirim” dedi.

Hayran kaldılar

Daveti gerçekleştiren Benan Saraç ise dünyaca ünlü Shaman Durek’i ağırladıklarını ifade ederek “Norveç Prensesi Maertha Louise ve dünyaca ünlü danışman Shaman Durek’i ağırlıyoruz. Bodrum’a tatil için geldiler. Bodrum’u çok sevdiler. Shaman Durek zaten bir Bodrum hayranıdır ve prenses Maertha Louise Bodrum’u göstermek istedi. Türkiye’yi, Bodrum’u tercih ettikleri için çok mutluyuz” şeklinde konuştu.

Prenses Maertha Louise ve sevgilisi Shaman Durek’e Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras yanı sıra davete Durek’in kız kardeşi Angelina Verrett Byrne, yiyeni Alexandria Alava, Rebis Bordum Luxury Collection sahibi Hasan Kadri Amrağ, kızı Begüm Karaman ve arkadaşları Naada Guerra katıldı.

Devamını Oku

Bültenler

Kültürel değerleri yansıtan mücevherler Zamanını Aşan Medeniyet sergisinde

Kiswah Mücevherat, İMH’nin önderliğinde ve T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Türk ve Özbek 28 sanatçı ve 35 akademisyenin katılımıyla İstanbul’da gerçekleşecek “Zamanını Aşan Medeniyet: Özbekistan Sergi ve Sempozyumu” için geleneksel Özbekistan kültürünü ve Orta Asya’dan Anadolu’ya ulaşan İpek Yolu’nun yarattığı kültürel değerleri mücevher sanatı ile bir araya getirdi.

15-30 Haziran 2019 tarihleri arasında Bahariye Mevlevihanesi’nde gerçekleşecek etkinlik için 28 Türk ve Özbek sanatkâr projeye özel 60 özgün eser hazırladı. Mücevher üzerinden kültürel değerleri yaşatmayı amaçlayan Kiswah Mücevherat da sergiye özel olarak hazırladığı Özbekistan Koleksiyonu ile mücevher sanatının temsilcisi olarak sergide yer alıyor.

Özbekistan’ın mimarisinden, geleneksel düğün takılarından, sanat anlayışından esinlenmelerle ortaya çıkmış mücevherler, tezhip gibi tarihi sanat dallarını yansıtırken bölgede sıklıkla kullanılan altının yanı sıra turkuaz, mercan, inci gibi değerli taşları da içeriyor. Mücevherler; Tash Hauli Sarayı’nın incelikli ahşap oymaları, Timur dönemi mimari yapılarının renkli çinileri, tarihi Özbek paraları gibi birçok kültürel değeri yansıtıyor.

Kiswah mücevherat hakkında:

2017’de İstanbul’da kurulan Kiswah Mücevherat, 4000 yıllık medeniyet tarihinin kültürel hazinelerinden alınan ilhamı akademik araştırmalarla bir araya getiriyor. Kapalıçarşı’da hizmet verdiği iki mağazasında tarihi sanat dallarını işleyen sanatsal mücevherler ve objeler sergiliyor.

Devamını Oku

Bültenler

Raymond Weil’den BOB MARLEY özel tasarımı

İsviçreli öncü saat markası RAYMOND WEIL, müzik iş birlikleri kapsamında düetini bu kez House of Marley ile yapıyor. Reggae müziğinin efsane ismine saygı duruşu niteliği taşıyan Bob Marley Tango GMT koleksiyonu özel hissetmek isteyenler için ideal.

Reggae müziğinin efsane ismi Bob Marley

36 yıllık bir hayata 130 plak, 17 albüm, kucaklayıcı bir hayat felsefesi ve yüzlerce şarkı sığdırdı. Şimdi tüm bunları özel bir tasarıma sığdırıp hayatınızdaki en önemli adama hediye etme şansınız var. Lüks saat markası RAYMOND WEIL, Bob Marley Tango GMT ile karşımızda.

 

Babanız Bob Marley imzasını bileğinde taşısın

Tango koleksiyonunun parçası olan saat, efsane müzik devinin sadece adını değil, hayatının izlerini de beraberinde taşıyor. Siyah kadran Bob Marley hayranlarının yakından tanıyacağı ikonik aslan kafası ile süslenmiş.

 

Tak ve yaşa

42 mm parlak çelik kasaya sahip saatte Etiyopya bayrağının renkleri de küçük dokunuşlarla kendini gösteriyor. Saniye ibresi için kırmızı seçilmişken, Greenwich zamanını gösteren GMT ibresi yeşille gösteriliyor. Bayrağın diğer rengi sarı da kadranı çevreleyen dairede karşımıza çıkıyor.

Paslanmaz çelik bilezikli, çift itmeli güvenlik kilidine sahip tasarımın arka kadranında Bob Marley’in imzası var. İmzaya Kaya albümünde milyonlarla buluşan şarkısının ismine ithafen Time Will Tell (Zaman Gösterecek) yazısı da incelikle eşlik ediyor.

Çarpıcı görünümü kadar dayanıklılığıyla da övgüyü hak eden Bob Marley Tango GMT 300 metreye kadar su geçirmez özelliğe sahip.

Babasına ‘’Eşsiz’’ hissettirmek isteyenler için

RAYMOND WEIL, müzik iş birlikleri serisinin bu yeni halkasını tasarlarken, başkalarından farklı olmayı tercih edenleri merkezine almış. Bu yüzden de bu eşsiz parçadan limitli üretmiş. Bob Marley müziğinin ve felsefesinin kıymetini bilenler için sadece 1500 adet!

Fiyat: 9.230 TL

Devamını Oku
Reklam Alanı

ÇOK OKUNANLAR