Takipte Kalın;

Kültür-Sanat

Doğanın Güzüyle Gülümse temalı fotoğraf sergisi açıldı

Yeni nesil klinik vizyonuyla Klinik 32’yi kurarak ağız ve diş sağlığı alanında başarılı çalışmalara imza atan Diş Hekimi Dr. Ilgaz Özer, doktor kimliğinin yanı sıra fotoğrafçı kimliğiyle de dikkat çekiyor.

Tedavilerinin ardından danışanlarına doğal bir gülümseme de hediye eden Dr. Ilgaz Özer, uzun yıllardır hobi olarak sürdürdüğü fotoğrafçılığı bir kişisel sergi ile taçlandırdı. Dr. Özer, 32 ismin doğal gülüşlerini fotoğrafladığı “Doğanın Gücüyle Gülümse” sergisini, Signal Naturel Elements serisinden ilhamla hayata geçirdi. Aralarında Didem Soydan, Umut Eker, Sarp Can Köroğlu, Ferhan Talib, Murat Bür, Duygu Katagan Akdeniz, Mert Aslan, Ahmet Gencehan Güneş, Caner Erdeniz, Beril Bayındır, Cemre Özer, Selin Türkmen, gibi 32 ismin bulunduğu fotoğraflar, kişilerin doğal gülüşlerini, doğal ışık ve çekim teknikleri ile yansıtıyor.

Klinik 32’nin Fulya’daki merkezinde açılan sergi de konuşan Dr. Özer, “Günümüzde estetik kaygılar ve moda trendleri hayatımızın her anını şekillendirdiği gibi bizim mesleğimizi ve hastalarımızın beklentilerini de etkileyebiliyor. Ne yazık ki bazı durumlarda yapaylık ya da doğallık tarafında aşırıya kaçabilen bir toplumuz. Bu noktada diş hekimliğinde doğallık daha fazla önem kazanıyor. Doğru diş hekimliği öncelikle varolanı doğal şekilde korumak, sonrasında ise kaybedileni en doğal şekliyle yerine koymaktır. Mevcut yapıyı korumak kısmında en büyük yardımcımız ağız ve diş bakım ürünleri oluyor. Uzun süredir hastalarımızdan gelen doğal ürün tavsiyesi isteklerine pek de cevap veremiyorduk. Arkalarındaki ar-ge desteğinden tam emin olamadığımız için tavsiyelerimiz de kısıtlı kalıyordu. Artık elimiz bu konuda daha rahat. Signal’in %92 doğal içerik bulunduran ürünü ile yeni giriş yaptığı bu segmentte Nature Elements serisi rakiplerinin çok önünde bir performans gösteriyor. Ben de 32 kişinin doğal gülüşlerini fotoğraflamayı hayal ettiğim bu projemde doğallığı odağıma alarak Signal’le, doğanın gücüyle, doğal gülüşe dikkat çekmek istedim.”dedi

Yeni Signal Nature Elements serisi, anti çürük, diş eti bakımı, anti plak etkisi, diş minesi bakımı, doğal beyazlık, ferah nefes, anti tartar, ağız hijyeni olmak üzere, 8 etkili koruma ile komple ağız bakımı sağlıyor. Diş Hekimi Ilgaz Özer; “Bir diş hekimi olarak Signal yeni Nature Elements serisini inceledim ve bizzat kullandım. Signal Nature Elements serisi %92 doğal içeriğiyle ön plana çıkıyor. Signal Türkiye’de ve Dünya’da klinik olarak kanıtlanmış ürünler piyasaya sunuyor. Kişilerin doğallık trendinde klinik güvenilirliği tespit edilmemiş ürünleri kullanması yerine Signal kalitesinde doğal içerikli ürünleri tercih etmesi anlamlı olacaktır “ diye sözlerine ekledi.

Devamını Oku
Reklam Alanı
Yorum Bırak

YORUMLAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bültenler

Aygün Karadoğan, ilk ödülünü Zeki Müren’e ithaf etti!

Türk Müziği’nin kadife sesi olarak lakaplandırılan Aygün Karadoğan, ilk ödülünü Zeki Müren’e ithaf etti.

Hayranları tarafından Türk Müziği’nin kadife sesi olarak lakaplandırılan Aygün Karadoğan geçtiğimiz günlerde ilk ödülünü aldı.

Ümit Öner’in sahibi olduğu Göktürk Dergisi tarafından 3. kez düzenlenen “Yılın En’leri Ödül Töreni“nde ‘Yılın En Başarılı Çıkış Yapan Erkek Sanatçısı’ ödülüne layık görülen Karadoğan, ödülünü ünlü sunucu Merve Akıncı ve derginin sahibi Ümit Öner’in elinden aldı. Aygün Karadoğan, Göktürk’teki Kemer Country Hotel’de düzenlenen görkemli törende yoğun istek üzerine ödül almasını sağlayan ve Zeki Müren’e ait “Gözlerin Doğuyor Gecelerime” adlı parçayı seslendirmeyi de ihmal etmedi.

Ödül alması ile ilgili konuşan başarılı sanatçı Aygün Karadoğan, “Öncelikle şunu söylemek isterim daha önce Sanat Güneşimiz Zeki Müren tarafından okunan ‘Gözlerin Doğuyor Gecelerime’ parçası ile ‘Yılın En İyi Çıkış Yapan Başarılı Sanatçı Ödülü’nü almak çok gurur verici. Oylamaya katılıp bana oy veren herkese teşekkür ederim. Yeni çalışmamız ise yolda. Yine çok büyük bir ustanın seslendirdiği cover bir parça geliyor. Eminim bu eseri de benim sesimden çok seveceksiniz. Son olarak sözlerimi Zeki Müren’in hatırasına sahip çıkmalıyız diyerek bitirmek istiyorum.”

Devamını Oku

Kültür-Sanat

Onur Akay, yılların birikimini okurlarıyla buluşturdu!

Ünlü sanatçı Onur Akay, 30 yılı 1 kitaba sığdırdı!

Yaptığı özel röportajlarla magazin gündemini belirleyen ve magazin gündeminden düşmeyen ünlü ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, otuz yıldır yazdığı ve TRT repertuvarında yer alan şiirlerini, bestelerini, fotoğraflı anılarını ve efsane isimlerle yaptığı özel röportajlarını, “Görmeden Sevmek” isimli şiir, beste, anı ve röportaj kitabında topladı.

Geçtiğimiz 2020 yılının Ağustos ayında konservatuvar öğrencileri için “Türk Musikisinde Makamların Oluşması ve Seyir Tekniği” isimli bir ders kitabı da çıkaran Akay, 2021 yılında ise “Görmeden Sevmek” isimli kitabını okuyucusu ile buluşturdu.

Zeki Müren’in bilinmeyenleri gün yüzüne çıktı!

Billur Yayınları’ndan piyasaya çıkan kitabın kapak tasarımını gazeteci ve yazar Yusuf Karahal üstlendi. Onur Akay, “Görmeden Sevmek” isimli kitabında Sanat Güneşi Zeki Müren’in bestelerinden ölümüne ve özel hayatından yanlış bilinenlerine kadar birçok yanlış bilinen ve bilinmeyen detayı efsane isimlerle yaptığı ve hiçbir yerde yayımlanmayan özel röportajları ile gün yüzüne çıkardı. Kitapta Ajda Pekkan, Gönül Yazar, Orhan Gencebay ve Zeki Müren’le ilgili bilinmeyen sırlar ilk kez gün yüzüne çıkarken okuyucuyu ve sanat dünyasını şoke edecek.

Devamını Oku

Aktüel

Müzisyenlere 500 bin liralık ödül kazandıracak Cover Şarkı Yarışması için düğmeye basıldı

Yazar, Showman ve Karikatürist Abdullah Koçoğlu (Joker Abdul), Youtube kanalında yapacağı Cover Şarkı Yarışması ile toplamda 500 bin lira değerinde hediye dağıtacağını belirtti.

Müzik camiasına destek sağlamak için yola çıktığını belirten Koçoğlu, Youtube kanalında organize ettiği Cover Şarkı yarışması’na ilişkin şu ifadelere yer verdi:

“2021 yılbaşı ve sonrası müzisyenler ve müziğe gönül verenler için, oldukça şanslı bir yıl. Müzikle ilgili kariyer planınız varsa siz de bu yarışmaya katılarak ve 4 ayrı şarkıdan (besteden) birini en iyi söyleyerek, 125 bin lira değerindeki 4 ödülden birinin sahibi olabilirsiniz. Okumanızı ister en basit karaoke tekniği ile müziğin üzerine gerçekleştirin, isterseniz gitar eşliğinde kaydedin, dilerseniz de bestenin notaları ile yeni bir aranje oluşturun; her halükârda bu yarışmaya katılmanız kendiniz ya da müzik grubunuz adına hayatınızdaki önemli bir kilometre taşı olabilir. Şansınızı denemek ister misiniz?”

Yarışma ile ilgili detayları kaçırmamak için, @JokerAbdul Youtube kanalını takibe alabilirsiniz.

Devamını Oku
Reklam Alanı

ÇOK OKUNANLAR